MODELIK

Języki
Polski Angielski

WYSYŁKA

  1. Zamówienia realizujemy (wysyłamy) za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie 1-3 dni robocze od daty złożenia zamówienia (za pobraniem), lub od otrzymania zapłaty czy potwierdzenia jej dokonania (przy wyborze opcji przedpłaty na konto). Na ogół wysyłamy zbiorczo dwa razy w tygodniu: we wtorki i w piątki.
  2. Zamówienia na kwotę ponad 150 zł. wysyłamy gratis, przy mniejszych zamówieniach doliczamy 15 zł. (przedpłata) lub 19 zł. (pobranie) kosztów przesyłki (dotyczy zamówień krajowych).
  3. Do zamówień detalicznych wysyłanych za granicę (przy składaniu zamówienia trzeba zaznaczyć „EXPORT”) automatycznie dolicza się zryczałtowana opłata 80 zł. lub 20 euro (bez względu na wartość i wielkość przesyłki). Paczki o wadze do 2 kg są wysyłane pocztą lotniczą jako list polecony, większe jako zwykłe paczki drogą lądowo-morską.
  4. W dniu wysyłki zamawiający otrzymuje e-maila z informacją o wysyłce zawierającą również nr przesyłki i adres linku do jej monitorowania.
  5. Zamówienia można składać ze sklepu internetowego, zwykłym e-mailem (podając wykaz zamawianych pozycji, wybraną formę zapłaty, adres dostawy i nr telefonu), lub telefonicznie.

...jest pusty

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

Statystyki
Produktów: 920
Kategorii: 83
Odwiedzin: 13928888
Cennik

HTML   CSV

Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czas wyświetlania strony: 0.055s